דיירים מתנגדים לשיפוץ מבנה משותף

מה עושים אם חלק מהדיירים מתנגדים לשיפוץ מבנה משותף?

ישנם מקומות שבהם אנו מעוניינים לשפץ, ונתקלים בדיירים שאינם מעוניינים לשפץ בהם. לצורך בדיקה, האם אתם בכל זאת יכולים לשפץ או לא, רצוי להיוועץ עם עורך דין או בדיקת טאבו על האזור, בכדי להגיע להחלטה מה עליכם לעשות, קראו עוד בכתובת זו.

מה עושים עם חלק מהדיירים מתנגדים לשיפוץ מבנה משותף?

בהרבה מקומות, כאשר אנו נתקלים בדיירים שאינם מעוניינים שנשפץ בהם, הדבר יוצר קודם כל מצב לא הכי נעים, שכן אם זה לא מפריע לאף אחד, אז מדוע, נשאל, ישנם דיירים ששיפוץ כזה או אחר מפריע להם.

אם אנו בכל זאת מעוניינים לערוך שיפוץ כזה או אחר במקום שאינו שייך לנו, כמובן שאין יותר מידי מה לעשות, אלא פשוט להגיע לכל דייר ולשאול אותו מדוע הוא מסרב לאפשר לערוך שיפוץ מסוים. ברוב המקרים, כאשר דבר כזה קורה, התדיינות מכובדת תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

הדיירים מתנגדים לשיפוץ – מה כדאי לעשות?

ישנם מקרים שבהם אנו נדרשים לשיפוץ מבנה או מקום מסוים, ונתקלים באנשים שלא ממש חפצים בשיפוץ זה. אם מדובר בשיפוץ באזור השייך לנו, הרי שאין יותר מידי עם מי לריב שכן שהוא מקום השייך לכם. מה קורה אם זהו מצב ביניים והמקום שייך גם לדיירי הבניין?!

במקרה כזה, אנו נפנה קודם כל אל הדיירים ונשאל אותם בצורה מכובדת על אופן הביצוע לו הם כן יסכימו. אם דבר זה עדיין מגביל את השיפוץ בו אתם מעוניינים, הרי שאתה קצת בבעיה ותצטרכו לפנות לגורמים משפטיים, כדי לבחון היטב על אופן הפעולות אותם תצטרכו לבצע.

> קראו גם https://www.itumim.com/repair-of-buildings-in-tel-aviv

כמה משלם כל דייר על מבנה משותף?

במידה ואתם מעוניינים לבצע שיפוץ במבנה משותף לכם יחד עם דייר אחר, אופן התשלום במקרה זה, יהיה על השותפים שווה בשווה.

אם רק אחד רוצה לעשות שיפוץ במבנה זה, הרי שהוא יוכל לבוא בדברים עם השותף, כדי לראות, האם ישנה דרך שגם הוא ייהנה מהשיפוץ המדובר, וירתם יחד איתכם לעלות השיפוץ.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »