שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים: שאיבת שומן ומתיחת זרועות

שרוואלון לזרועות לאחר ניתוחים: שאיבת שומן ומתיחת זרועות הוא מוצר המסייע למטופלים להתאושש מהר יותר ולשפר את המראה שלהם על ידי מתן דחיסה, תמיכה וחום. ניתן ללבוש את המוצר במהלך הימים הראשונים של ההתאוששות, כאשר הוא מספק דחיסה, תמיכה וחום כדי לעזור למזער את הנפיחות. זה גם עוזר בטיפול בכאב על ידי הפחתת דלקת וכאב. 

סוגים שונים של שרוולונים?

שרוולון לזרועות לאחר ניתוח מומלץ לרוב על ידי רופאים כדי לעזור למטופלים להחזיר את הניידות שלהם. הם מאפשרים למטופל להזיז את זרועו בחופשיות ולמנוע צלקות מוגזמות. ישנם סוגים שונים של שרוולים לזרועות לאחר הניתוח. היתרונות של כל סוג משתנים, אך הנפוץ ביותר הוא שרוול סיליקון רך הנכרך סביב הזרוע לפני שהחלים לחלוטין. שרוולי סיליקון הם גם פחות יקרים מסוגים אחרים של שרוולים וניתן להסירם בקלות כשמגיע הזמן להסיר אותם. שרוול הסיליקון עשוי בדרך כלל מחומר רך שלא יגרום לגירוי או נזק לעור, והוא גם נוח כנגד העור.

נוחות ושמירה מפני זיהום:

שרוולים לזרועות לאחר ניתוחים הם הכרח למטופלים המתאוששים מניתוח. הם עוזרים לשמור על חום הזרוע ולמנוע את הסיכון לזיהום. השרוולים עשויים מחומר דק וגמיש במיוחד המאפשר תנועת זרועות ללא כל כאב או אי נוחות. הוא גם נושם, מה שאומר שניתן ללבוש אותו מתחת לבגדים מבלי ליצור חום נוסף. שרוולים נועדו להתאים לרוב האנשים בגדלים שונים ובמוצאים אתניים שונים, כך שכל אחד יכול ללבוש אותם. 

לסיכום;

שרוולים לזרועות לאחר ניתוחים של חברת איסבלה נועדו לעזור לחולים להתאושש מהר יותר ולחיות חיים טובים יותר. הם עשויים מבד רך ונושם שעוזר למטופל לשמור על טמפרטורת גופו בזמן ההחלמה. הדבר הטוב ביותר בשרוולים אלה הוא שניתן להשתמש בהם במספר דרכים. הם יכולים לשמש כמתלה לזרוע, כמתלה לכתף, או כבגד תומך לחזה ולגב. גם שרוולים לזרועות לאחר ניתוחים קלים לשימוש ונוחים לסחוב איתך.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »