נוטריון לספרדית. קל לתרגם בית

גם דוברי ספרדית צריכים לקבל מענה משפטי מקצועי. כחלק משירות רחב לכלל האוכלוסייה ודוברי השפות בישראל מציע משרדו של עו"ד רם אפרתי שירות ביצוע של טיפול בתהליכים בירוקרטיים במסמכים שמחייבים תרגום מהשפה הספרדית לשפה העברית על ידי נוטריון לספרדית.

השירות ניתן על ידי מומחה ששולט בשפה הספרדית ברמת שפת אם. בין השירותים הניתנים במשרד: ניסוח מסמכים, תרגום מסמכים, שירות אימות חתימה ושירותים נוספים.

אישור ותרגום מסמכים מספרדית לאנגלית קיבלו חותמת חוקית עם חקיקתו של חוק הנוטריונים שנחקק בישראל בשנת 1976. חוק זה הביא לכך שנוסף לפעולות המשפטיות השונות שבסמכותו של נוטריון, נוטריון לספרדית הינו בעל הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מספרדית לעברית.

המתרגמים העובדים במשרדו של עו"ד רם אפרתי מקצועיים ומיומני שפה ובהם נוטריון לספרדית. כאמור, הם דוברי ספרדית ברמת שפת אם. נוסף על היכולת הבסיסית לתרגם מסמכים במדויק, יש להם את היכולת בהבנת מושגים ומונחים מקצועיים הידועים בקרב דוברי השפה הספרדית.

למשרד יתרון נוסף. לאורך השנים נוצרו למשרד קשרי עבודה עם משרדי השגרירויות הזרות. קשרים המקלים על התהליך ומאפשרים ללקוחות המשרד שירות מהיר ומדויק.

בין השירותים המוצעים במשרד: תרגום מסמכים משפטיים, תרגום משפות שונות, העתקי מסמכים, אישורים נוטריוניים, חתימה על חוזי שכירות. כמו כן בשירותי המשרד, מתן אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות ועוד.

שירות נוטריוני לעיתים הינו רק חלק מצרכיו של לקוח. השירות צריך להעניק ללקוח לפעמים מענה רחב יותר.

הנוטריון בבסיס אחריותו מאשר בחתימתו המקצועית את זהות החותם על מסמך ונכונותו. נוסף לזאת חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

משרד עו"ד רם אפרתי מציע כאמור שירות מקצועי ומאוד רחב. בטרם תבחרו בשירותי משרד מסוים, בידקו באם יש ביכולתו לתת לכם מענה לכל צרכיכם המשפטיים.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »

תקשורת בזוגיות

תקשורת היא החלק החשוב ביותר בזוגיות. חיוני להבין כיצד לתקשר בצורה יעילה עם בן הזוג. במאמר זה נחקור את סגנונות התקשורת במערכות יחסים והשפעתם על

המשך קריאה »