ביטוח שיפוץ בית

מדוע צריך לבטח את עצמכם בעת שיפוץ הבית

שיפוץ דירה, כפי שאנחנו יודעים, זה תהליך מאוד מורכב, תהליך שכולל בתוכו עבודה עם בעלי מקצוע שונים, עבודה בתנאי שטח לא שגרתיים, כאלה שיכולים להוות סכנה אם מתנהלים בצורה לא נכונה, לא בטוחה במקום.

על מנת להימנע ממצב בו אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בסכנה של תביעה כזו או אחרת, וכן במצב בו אנחנו נתמודד עם נזק כלכלי מסוים, הרי שהפתרון הטוב ביותר עבורנו הוא לפנות אל חברת הביטוח ולרכוש ממנה ביטוח שיפוץ בית. הפוליסה תהיה מותאמת, הן לצרכים שלנו, והן לאופי השיפוץ אותו אנחנו מבקשים לבצע.

צריך לזכור, יש סוגים של שיפוצים וכן יש סוגים שונים של בעיות שאנחנו עלולים לעמוד בפניהן, כתוצאה מהשיפוץ. למשל, יש צד אחד שמתייחס לכל מה שקשור לאי עמידה בזמנים, התנהלות לא מקצועית של הקבלן והצוות, וכן יש צד אחר, שמתייחס למה שמתרחש באתר השיפוצים, בין אם זה הנזק שיכול להיגרם למבנה, הנזק שיכול להיגרם לסביבה וכמובן, מה שעלול לקרות, חס וחלילה לצוות שעובד במקום וכן לכל לאנשים אחרים שנמצאים באזור בזמן השיפוץ.

כיצד יכול ביטוח שיפוץ דירה לעזור לנו

הביטוח של המרכז לביטוח נכסים בישראל למשל מתייחס לכמה וכמה היבטים. בראש ובראשונה, הוא מתייחס לכל ההיבט של אתר השיפוצים עצמו. אם חס וחלילה האתר מהווה סכנה, אם חס וחלילה נגרם נזק לסביבה, לאנשים או לרכוש, אם נגרם נזק לפועלים עצמם ועוד. מי שלא רוכש ביטוח שיפוץ, עלול להיות חשוף לתביעות מצד גורמים שונים, גם אחרי שהשיפוץ נגמר. למעשה, אם בעקבות השיפוץ שלנו נגרם נזק לדירה אחרת, גם אם הנזק יתגלה כעבור שבועות או חודשים, אנחנו עלולים להיות חשופים לכך.

שנית, הביטוח כאמור מתייחס גם להיבטים של דחייה, ביטול, עיכובים כאלה ואחרים ועוד. אם חס וחלילה אנחנו צריכים להתמודד עם קבלני או כל גורם אחר שפוגע בתהליך העבודה שלנו. חברת הביטוח יכולה לפצות אותנו על כך, על מנת שלא ניפגש מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. בצורה כוז נוכל לנהל את התהליך בראש יותר שקט.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »