מחיצות אקוסטיות מעוצבות

מחיצות אקוסטיות מעוצבות

האם שטח המשרד שלכם עונה כראוי על צרכיכם? אולי אתם צריכים לחלק את שטח העבודה שלכם ביעילות מוגברת ופרודוקטיביות גבוהה יותר.. ישנם כמה דרכים לחלק משרדים ולתחם בצורה טובה פינות עבודה. נקרא עליהם במאמר הבא.

מחיצות אקוסטיות מעוצבות 

ישנם יתרונות רבים במרחב עבודה משרדי פתוח, החל משיתוף פעולה משופר ועבודת צוות וכלה בשטח רצפה מקסימלי. אולם חסרון משמעותי הוא הסחות דעת – הרמה המוגברת של הפרעות קולות ויזואליות – שמושג פתוח יכול ליצור.

אם יעילות ופרודוקטיביות באים בסימן שאלה, אולי בדקו על חלוקת החלל, הגדרת אזורים נפרדים הן לאנשים פרטיים ועבודת השולחן שלהם, כמו גם שטח כנסים ומנהלים וקטעים אחרים של חווית העבודה שלכם.

לחלק את המשרד

חלוקת שטח נרחב במשרד לאזורים ייעודיים קטנים יותר, עשויה להיות מה שאתם צריכים כדי לספק בסיס הולם ליעילות ולפרודוקטיביות של אזור המשרדים שלכם. ישנם כמה דרכים לחלק את המשרד באופן כזה שיועיל לעובדים שלכם בצורה ניכרת.

מחיצות אקוסטיות מעוצבות יכולות לעשות את העבודה בחלל המשרדים שלכם ולהקנות לכם ולעובדים שלכם את הריכוז הדרוש, כזה שבוודאי יגרום להם לתת תפוקה רבה יותר במקום העבודה.

שמירה על מחיצות הקיר במשרד 

מרבית החברות המשתמשות במפרידי משרדים מודולריים, אינן מתחשבות בדרישות התחזוקה העתידיות כאשר הן רוכשות לראשונה את המחיצות שלהן, אך בעזרת מעט תכנון מוקדם, תוכלו להקל על חיי צוות הניקיון והתחזוקה שלכם. 

תוכל גם לחסוך סכום כסף משמעותי לאורך הזמן שבו אתה משתמש בחוצצים פשוטים, כדי לארגן את שטח העבודה שלכם. 

הדבר הראשון שעליכם לזכור הוא כי לוחות איכותיים הם בדרך כלל קלים יותר לתחזוקה ויחזיקו מעמד הרבה יותר זמן מאשר עמיתיהם הזולים יותר.

שתפו עם חברים :-)

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תריסי עץ

תריסי עץ – כל היתרונות

מרבית האנשים בוחרים, מסיבות כאלה ואחרות, להשתמש בתריסי פלסטיק, בין אם זה במבנים פרטיים ובין אם זה במבנים אחרים. אך לצד תריסים מסוג זה, הרי

המשך קריאה »